Cennik

Poznaj cennik usług świadczonych przez profesjonalistę. Tłumaczenie z niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki w niskich cenach.

Jeżeli potrzebne jest Ci tłumaczenie z niemieckiego na polski trudno będzie znaleźć lepszą ofertę  biorąc pod uwagę jakość i cenę!

Wysoki poziom usług, profesjonalizm, szeroki wybór oferty tłumaczeniowej, a także atrakcyjne ceny sprawiają, że coraz więcej klientów prywatnych, a także biznesowych zainteresowanych jest stałą współpracą. Stawiając na indywidualne podejście do klienta, każdorazowo dokonuję dokładnej analizy zlecenia i wraz z Państwem ustalam zakres i dokładną cenę usługi. Zmienia się ona zależnie od rodzaju przekładu, objętości tekstu, ilości czasu na wykonanie zlecenia czy indywidualnych życzeń moich klientów.

Orientacyjna cena za tłumaczenie niemiecko polskie określana jest na podstawie tzw. strony rozliczeniowej, która w przypadku zwykłych tłumaczeń wynosi 1800 znaków ze spacjami, a przy przekładach przysięgłych – 1125. Koszt jednej strony tłumaczenia pisemnego zaczyna się już od 30 zł, natomiast przekładu uwierzytelnionego od 40zł/str. Inaczej rozliczane są ustne tłumaczenia. Cennik odnosi się w tym przypadku do ilości godzin, które przepracowuje tłumacz języka niemieckiego. Biorąc pod uwagę Państwa korzyści, koszty tłumaczenia ustnego liczone są w tzw. blokach 4godzinnych. W moim biurze za cena za jeden blok rozpoczyna się już od 300zł.

Menu